Pielgrzymki parafialne

a

Pielgrzymka do Wejherowa

a

Rok 2008

a

(odbywa się co roku w sobotę i niedzielę po uroczystości Zesłania Ducha Świętego).

Galeria zdjęć

a

Pielgrzymka do Swarzewa

a

Rok 2017

a

(od tego roku idziemy razem z parafią Podwyższenia Krzyża Św.).

Galeria zdjęć

a

Pielgrzymka dziękczynna do Włoch z racji 80-lecia pobytu Salezjanów w Rumi i 60-lecia istnienia parafii NMP Wspomożenia Wiernych.

a

Rok 2017

a

W ramach dziękczynienia za 80 lat obecności Salezjanów w Rumi i 60 lat istnienia parafii NMP Wspomożenia Wiernych odbyła się w dniach od 13-22 września pielgrzymka do Włoch. Nawiedziliśmy miejsca związane z ks. Bosko (Turyn, Colle don Bosco); Toskanię (Volterra, San Gimignano); Rzym i jego zabytki; uczestniczyliśmy w modlitwie “Anioł Pański” z Ojcem św. Franciszkiem; modliliśmy się w grocie św. Michała Archanioła i u św. ojca Pio; podziwialiśmy “domek Maryi” w Loreto oraz mozaiki w Rawennie oraz pokłoniliśmy się “Czarnej Madonnie” w bawarskim Altoetting.

Dziękujemy Bogu za ten czas, pamiętaliśmy o naszej parafii w swoich modlitwach w tych pięknych miejscach.

Galeria zdjęć

a

Pielgrzymka na uroczystości Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach

a

Rok 2016

a

Z naszej parafii udała się autokarem pielgrzymka do Łagiewnik, aby uczestniczyć w uroczystościach na zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia. 19 listopada 2016 roku, w przeddzień Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata, w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach, został dokonany Jubileuszowy Akt Przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana. Nasza grupa odwiedziła także miejsca związane z męczeństwem ks. Jerzego Popiełuszki. Pielgrzymce przewodził ks. Krzysztof Tusk.

Galeria zdjęć