Zbiórka na rzecz windy do kościoła

Zbiórka na rzecz windy do kościoła

Prosimy o wsparcie naszej inicjatywy wybudowania windy do naszego Sanktuarium. Pragniemy, aby wszystko było zgodne z wszelkimi przepisami prawnymi z zabezpieczeniem przejrzystości.  Zbiórki będziemy organizowali na kilka sposobów:

  • Zbiórki pieniężne po Mszach św. w wybranie niedziele
  • Wpłaty pieniężne na konto parafii (z możliwością odliczenia w PIT za rok 2023, jeśli w tytule przelewu będzie: DAROWIZNA) – nr konta: 59 8351 0003 0003 2359 2000 0010 Parafia rzymsko-katolicka NMP Wspomożenia Wiernych, ul. NMP Wspomożenia Wiernych 1, 84-230 Rumia.
  • Za pomocą strony zrzutka.pl (tutaj możesz dokonać wpłaty) – Jest to zbiórka umożliwiająca również odliczenie od podatku PIT za rok 2023, ponieważ zbiórka jest organizowana przez parafię, a nie osobę fizyczną, zbiórka jest przeznaczona jako pomoc osobom z niepełno sprawnościami, a także integracji społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym – więcej na ten temat na stronie: Darowizny na zrzutka.pl a odliczenie w PIT. | zrzutka.pl
  • Będziemy również starali się o wsparcie ze strony Państwowego Funduszu Ochrony Osób Niepełnosprawnych – o otrzymanym wsparciu będziemy informowali na bieżąco.
 
Za wszystkie ofiary Bóg zapłać. Przypominamy, że każdego 24 dnia miesiąca na Mszy św. o godz. 18:00 odprawiona będzie intencja za Dobrodziejów dzieła salezjańskiego.