II Niedziela zwykła

II Niedziela zwykła

 1. Dziś II Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej uwielbienie prowadzone przez grupę „Młodzi dorośli”. Zapraszamy!
 1. W tym tygodniu patronują nam: bł. Alojzy Variara (dzisiaj), św. Antoni, opat (wtorek), św. Jozef Sebastian Pelczar (czwartek), św. Agnieszka (sobota). Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy wiele łask od Boga i opieki Rumskiej Wspomożycielki Wiernych.

 

 1. Porządek nabożeństw w tygodniu:
 • Dzisiaj o godz. 17:30 nabożeństwo kolędowe dla mieszkańców parafii, w których kolęda była w ostatnim tygodniu.
 • w poniedziałek nabożeństwo wynagradzające NSPJ o godz. 16:30.
 • w czwartek po Mszy św. wieczornej, z racji 19-tego dnia miesiąca spotkanie modlitewne przy figurze św. Józefa.
 • w środę – nowenna do Wspomożycielki Wiernych o godz. 17:30
 1. We wtorek po Mszy wieczornej o godz. 19:00 spotkanie Rady Wychowawczo-Duszpasterskiej. Zapraszamy do Oratorium.
 1. Zakończyliśmy już naszą kolędę. Bardzo dziękujemy za życzliwe przyjęcie i złożone ofiary. W najbliższą niedzielę, tj. 22 stycznia, na każdej Mszy św. będzie podsumowanie wizyty duszpasterskiej i całego roku 2022.
 1. Dla tych natomiast, którzy z różnych względów nie mogli uczestniczyć w kolędzie, mamy jeszcze ostatnie nabożeństwo kolędowe. Zapraszamy w niedzielę (22 stycznia) na godz. 17:30. Będzie to oficjalne zakończenie tegorocznych wizyt duszpasterskich w naszej parafii, połączone z nowenną do św. Jana Bosko.
 1. W niedzielę (22 stycznia) o godz. 17:30 pierwszy dzień nowenny do św. Jana Bosko. Nowenna będzie odprawiana codziennie o godz. 17:30, w sobotę o godz. 8:30. Zapraszamy do włączenia się w te modlitewne przygotowanie przed uroczystością patrona naszego miasta św. Jana Bosko.