III Niedziela Wielkiego Postu

III Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu – o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

 

 1. W tym tygodniu patronują nam: Św. Kazimierz, królewicz – dzisiaj. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 

 1. Porządek nabożeństw w tygodniu:
 • poniedziałek – adoracja wynagradzająca NSPJ o godz. 16.30
 • wtorek – różaniec z wypominkami o godz. 17.30
 • środa – stała nowenna do Wspomożycielki Wiernych o godz. 17.30
 • czwartek – I czwartek miesiąca – nabożeństwo o godz. 17:30. Od godz. 22 do północy adoracja prowadzona przez Wojowników Maryi
 • piątek – Droga krzyżowa o godz. 8.30 i 17.30 dla wszystkich, o godz. 16.30 dla dzieci a o godz. 19.00 dla młodzieży

 

 1. O dzisiaj Godzinki w niedzielę będą się rozpoczynać o godz. 7:40.

 

 1. Rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy na budowę windy. Ofiary można składać: w kopertach na tacę, do puszek w wyznaczoną niedzielę, przelewem na konto parafialne z dopiskiem „darowizna na windę”, a także poprzez zorganizowaną zrzutkę w Internecie. Więcej informacji na stronie parafialnej.

 

 1. Wspólnota EFFATA zaprasza na „Czas dla Pana” – w łączności z Papieżem Franciszkiem: Uwielbienie i adoracja w piątek 8 marca w godz. od 20.00 do 24.00

 

 1. Zapraszamy na kolejną edycję – wiosenną kursu przedmałżeńskiego. Spotkania odbywać się będą, co tydzień w czwartki w godzinach od 18.30 do 21.00. Rozpoczynamy od 4 kwietnia br. Zapisy w kancelarii lub na furcie domu zakonnego. Więcej szczegółów na stronie parafialnej.

 

 1. Z przodu kościoła – przy ołtarzu św. Jana Bosko wystawiony jest kosz na dary dla potrzebujących, przede wszystkim żywność opakowaną i środki czystości. Dary te przekazane zostaną najbardziej potrzebującym. Bóg zapłać za okazaną życzliwość.