Jubileusz misjonarza (Ks. Klemens Deja – salezjanin)

Jubileusz misjonarza (Ks. Klemens Deja – salezjanin)

 

W niedzielę (22 lipca) gościliśmy w naszej parafii salezjanina misjonarza z Brazylii ks. Klemensa Deję, który w tym roku obchodzi jubileusz 50-lecia kapłaństwa. Dostojny jubilat jest wychowankiem dzieła salezjańskiego w Rumi i jak sam powiedział :” tutaj przed Wspomożycielką rodziło się moje powołanie”. W naszej parafii odbył swoją praktykę asystencką oraz odprawił przed 50-laty swoją Mszę św. prymicyjną. Podczas uroczystej Mszy św. dziękowaliśmy za jego kapłaństwo i modliliśmy się w intencji jubilata prosząc o dalsze Boże błogosławieństwo w jego pracy misyjnej. Szczęść Boże księże misjonarzu!

Galeria zdjęć

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo