Twardogóra-Kongres Maryjny 2018

Twardogóra-Kongres Maryjny 2018

 

W sobotę 19 maja odbył się w Sanktuarium MB Wspomożenia Wiernych w Twardogórze niedaleko Oleśnicy (diecezja kaliska) Ogólnopolski Kongres Maryjny, który włączył się w przeżywane corocznie Kongresy Wspomożycielki w ramach naszych salezjańskich inspektorii. Rok temu nasza parafia była gospodarzem, w tym roku zaprosiła nas Twardogóra. Udała się tam nasza delegacja na czele z ks. Proboszczem. Ponad 300 osób z różnych stron Polski wysłuchało ciekawych referatów, wspólnie się modliliśmy i uczestniczyliśmy w uroczystej Eucharystii, której przewodniczył ordynariusz kaliski ks. bp. Edward Janiak w asyście ks. inspektora z Wrocławia Jarosława Pizonia i ponad 40 księży. Pamiętaliśmy w modlitwie przed figurą Twardogórskiej Wspomożycielki o naszej parafii. Niedługo zostanie ogłoszone miejsce kolejnego kongresu ku czci Wspomożycielki. Do zobaczenia w kolejnym sanktuarium.

Galeria zdjęć

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo