Twardogóra-Kongres Maryjny 2018

Twardogóra-Kongres Maryjny 2018

 

W sobotę 19 maja odbył się w Sanktuarium MB Wspomożenia Wiernych w Twardogórze niedaleko Oleśnicy (diecezja kaliska) Ogólnopolski Kongres Maryjny, który włączył się w przeżywane corocznie Kongresy Wspomożycielki w ramach naszych salezjańskich inspektorii. Rok temu nasza parafia była gospodarzem, w tym roku zaprosiła nas Twardogóra. Udała się tam nasza delegacja na czele z ks. Proboszczem. Ponad 300 osób z różnych stron Polski wysłuchało ciekawych referatów, wspólnie się modliliśmy i uczestniczyliśmy w uroczystej Eucharystii, której przewodniczył ordynariusz kaliski ks. bp. Edward Janiak w asyście ks. inspektora z Wrocławia Jarosława Pizonia i ponad 40 księży. Pamiętaliśmy w modlitwie przed figurą Twardogórskiej Wspomożycielki o naszej parafii. Niedługo zostanie ogłoszone miejsce kolejnego kongresu ku czci Wspomożycielki. Do zobaczenia w kolejnym sanktuarium.

Galeria zdjęć

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo