XI Niedziela zwykła

XI Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy XI Niedzielę zwykłą wciągu roku. O godz. 12:30 Msza św. prymicyjna młodych salezjanów. Jest to także Msza św., na której podziękujemy Bogu za czas formacji katechetycznej i pracę naszych katechetów, którzy w tym roku kończą swoją pracę. Po Mszy św. wieczornej wspólnota „Młodzi dorośli” zaprasza na uwielbienie. Po Mszach św. będzie można złożyć dobrowolne ofiary do puszek na rzecz młodzieży wyjeżdżającej na Światowe Dni Młodzieży.

 

 1. W tym tygodniu patronują nam: św. Alojzy Gonzaga (środa), św. Józef Cafasso (piątek), NMP Wspomożycielka Wierncyh i św. Jan Chrzciciel (sobota) Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy wiele łask od Boga i opieki Rumskiej Wspomożycielki Wiernych.

 

 1. Porządek nabożeństw w tygodniu:
 • poniedziałek – o godz. 16:30 adoracja wynagradzająca NSPJ.
 • nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30, a w sobotę po Mszy św. o godz. 8:00.
 • W sobotę o godz. 21 Apel Jasnogórski prowadzony przez Diakonię Wyzwolenia.

 

 1. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Festynu rodzinnego w naszej parafii w dniu wczorajszym. Chwała Panu za piękną pogodę, a naszym parafianom za okazane serce i życzliwość.

 

 1. Zapraszamy na zjazd Żywego Różańca w sobotę 24 czerwca. Szczegóły na plakacie. Msza św. ku czci NMP Wspomożenia Wiernych będzie odprawiona w o godz. 12:00. Zapraszamy także orszak procesyjny.

 

 1. W sobotę (24 czerwca) rozpoczynają się wakacje – czas odpoczynku i nabierania sił do nowych zadań. Nie zapominajmy o Bogu i Jego przykazaniach.

 

 1. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 9:30 pożegnamy Piotra Przyborskiego, który decyzją Przełożonego odchodzi z naszej wspólnoty.

 

 1. Od 26 czerwca do 31 sierpnia obowiązuje wakacyjny rozkład pracy kancelarii.