XII Niedziela zwykła

XII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XII Niedzielę zwykłą wciągu roku i rozpoczynamy okres wakacji. Kancelaria parafialna czynna według rozkładu wakacyjnego: w poniedziałki i środy w godz. 9:00-11:00 i 16:00-17:30 oraz w soboty 9:00-11:00.  Od następnej niedzieli będzie dodatkowa Msza św. o godz. 20:00.

 

  1. W tym tygodniu patronują nam: NMP Nieustającej Pomocy (wtorek), św. Ireneusz (środa), Apostołowie św. Piotr i św. Paweł (czwartek). Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 

  1. Porządek nabożeństw w tygodniu:
  • poniedziałek – stała adoracja wynagradzająca NSPJ o godz. 16:30
  • środa – stała nowenna do Wspomożycielki Wiernych o godz. 17:30
  • nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17:30

 

  1. Dziękujemy za włączenie się w organizację i przebieg zjazdu Żywego Różańca w dniu wczorajszym. Kolejny raz daliśmy świadectwo naszego ukochania Matki Bożej i modlitwy różańcowej.

 

  1. We wtorek imieniny swoje przeżywa p. Władysław Rogowski, nasz kościelny, zaś w czwartek ks. Piotr Przyborski. Solenizantów uczcimy wspólnie podczas Mszy św. wieczornej w Uroczystość św. Piotra i Pawła o godz. 18:00.

 

  1. W najbliższą sobotę (1 lipca) Różaniec Rodzin ulicami miasta po Mszy św. o godz. 8:00.

 

  1. Rozpoczynamy Letnie Koncerty Organowe w naszym Sanktuarium. Szczegóły znajdziemy na plakatach i stronie internetowej. Najbliższy koncert już w środę 5 lipca o godz. 19:00.