Xii Niedziela zwykła

Xii Niedziela zwykła

  1. Dziś przeżywamy XII Niedzielę zwykłą wciągu roku. Po Mszy św. będzie można złożyć dobrowolne ofiary na rzecz dzieci i młodzieży z naszej parafii, którzy wyjeżdżają na rekolekcje oazowe i wakacje ministranckie.

 

  1. W tym tygodniu patronują nam: św. Jan Chrzciciel (poniedziałek), NMP Nieustającej Pomocy (czwartek), św. Ireneusz (piątek), św. Piotr i św. Paweł (sobota) Wszystkim Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 

  1. Porządek nabożeństw w tygodniu:
  • stałe nabożeństwa bez zmian
  • poniedziałek – Hołd Wspomożycielce o godz. 17:30
  1. W dniu dzisiejszym żegnamy w naszej parafii Jakuba Marka, który podejmie niebawem pracę w nowej placówce. Dziękujemy mu za piękną pracę na rzecz naszej wspólnoty parafialnej. Zaś w następną niedzielę o godz. 12:30 przywitamy ks. Grzegorz Bujałkowskiego, neoprezbitera, który odprawi swoją Mszę św. prymicyjną. Kapłanom życzymy wielu łask Bożych i opieki Wspomożycielki Wiernych na każdy dzień posługi.

 

  1. Rozpoczęliśmy czas wakacji. Wszystkim życzymy, aby był to czas odpoczynku i nabrania sił. Nie zapominajmy w tym czasie o obecności na Mszy św. w niedzielę i święto nakazane Wniebowzięcia NMP 15 sierpnia.

 

  1. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna jak wciągu roku oprócz piątku.