XIV Niedziela zwykła

XIV Niedziela zwykła

 

  1. Dzisiaj przeżywamy XIV Niedzielę zwykłą wciągu roku.

 

  1. W tym tygodniu patronują nam: św. Jan z Dukli (poniedziałek), św. Benedykt, patron Europy (czwartek), św. Brunon z Kwerfurtu (piątek), św. Andrzej Świerad i św. Benedykt (sobota). Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Wspomożycielki Wiernych, a wszystkim wypoczywającym, gościom i turystom życzymy Bożych i bezpiecznych wakacji oraz słonecznej pogody.  

 

  1. Porządek nabożeństw w tygodniu:
  • stałe nabożeństwa bez zmian
  • sobota – 13 dzień miesiąca. Nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczornej.

 

  1. W czwartek 11 lipca przypada 30 r. śmierci ks. Zygmunta Kęsego. Za zmarłego Salezjanina odprawiona będzie Msza św. o godz. 6:00.

 

  1. Przedszkole Sióstr Salezjanek w Rumi informuje, że zostały jeszcze miejsca w grupach dzieci 3, 4 i 5-latków na nowy rok szkolny. Jeśli rodzicom zależy na katolickim wychowaniu dzieci i w duchu salezjańskim serdecznie zapraszamy. Jednocześnie informujemy, że trwa nabór kandydatów na stanowisko nauczyciela grupy przedszkolnej i nauczyciela wspomagającego. Przedszkole poszukuje osób posiadających wymagane kwalifikacje z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej, przedszkolnej lub specjalnej, którzy oprócz podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania doświadczenia, chcieliby również rozpocząć formację nauczyciela w duchu katolickim i salezjańskim. Więcej informacji w sekretariacie przedszkola przy ul. Ceynowy 24.