XXII Niedziela zwykła

XXII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy XXII Niedzielę zwykłą.  Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11 będziemy dziękowali za zbiory. Również dzisiaj jest odpust w Sanktuarium Królowej Morza w Swarzewie. Dziękujemy za złożone ofiary na organizację pielgrzymki i za liczny w niej udział. 

 

  1. W tym tygodniu patronuje nam: NMP w tajemnicy Jej narodzenia (piątek) Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Wspomożycielki Wiernych.

 

  1. Porządek nabożeństw w tygodniu:
  • poniedziałek – stałe nabożeństwo ku czci NSPJ o godz. 16:30
  • wtorek – różaniec za zmarłych o godz. 17:30. O godz. 18:00 Msza zbiorowa za zmarłych.
  • środa – stała nowenna do Wspomożycielki Wiernych o godz. 17:30
  • czwartek – I czwartek miesiąca. Godzina święta o godz. 17:30. Od godz. 22 do Północy zapraszamy na Godzinę świętą animowaną przez Wojowników Maryi.
  1. Już można pobierać w zakrystii lub kancelarii deklaracje dla dzieci, które pragną przystąpić w naszej parafii w przyszłym roku (2024) do I Komunii św. Deklaracje należy złożyć do 30 września wraz z aktem chrztu dziecka, jeżeli nie było ochrzczone w naszej parafii.
  2. Jak co roku pragniemy w niedzielę (17 września) zaprosić na Mszę św. o godz. 11:00 te małżeństwa, które obchodzą w tym roku jubileusz 50-lecia zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swego udziału w kancelarii lub zakrystii do 14 września.
  3. Za tydzień w niedzielę parafii św. Judy Tadeusza w Rumi będzie sprawowana Msza św. w j. kaszubskim o godz. 14:00.