II Niedziela Zwykła

II Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś II Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na dzieła misyjne.
  2. Zakończyliśmy już naszą kolędę, ale dla tych, którzy z różnych względów nie mogli w niej uczestniczyć, mamy jeszcze ostatnie nabożeństwo kolędowe. Zapraszamy w sobotę (22 stycznia) na godz. 16:00 do górnego kościoła. Będzie to oficjalne zakończenie tegorocznych wizyt duszpasterskich w naszej parafii.
  3. W sobotę (22 stycznia) o godz. 8:30 pierwszy dzień nowenny do św. Jana Bosko. Nowenna będzie odprawiana codziennie o godz. 17:30, w sobotę o godz. 8:30. Zapraszamy do włączenia się w te modlitewne przygotowanie przed uroczystością patrona naszego miasta św. Jana Bosko.
  4. W środę (19 stycznia) o godz. 18:00 będzie odprawiona Msza św. za tych, którzy byli ochrzczeni w miesiącu styczniu. Będziemy się modlili o wierność przyrzeczeniom chrzcielnym i siłę do dawania świadectwa chrześcijańskiego. Po Mszy św. z racji 19-tego dnia miesiąca spotkanie modlitewne przy figurze św. Józefa.
  5. W tym tygodniu nie odbędą się spotkania dzieci I Komunii św. z s. Joanną. Prosimy rodziców, aby powtórzyli już przerobiony materiał ze swoimi dziećmi.

 

Solenizantom i Jubilatom tygodnia

życzymy wiele łask od Boga i opieki Rumskiej Wspomożycielki.

 

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:

śp. Elżbieta Dąbrowska – lat 70, zam. ul. Marynarska

śp. Zbigniew Raczko – lat 80, zam. ul Roszczynialskiego

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…