Ofiarowanie Pańskie (2.02)

Ofiarowanie Pańskie (2.02)

 

  1. Dziś Ofiarowanie Pańskie – Dzień Życia Konsekrowanego. O godz. 12:30 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na ogrzewanie.
  2. W poniedziałek (3 lutego) o godz. 16:30 adoracja wynagradzająca NSPJ.

We wtorek (4 lutego) o godz. 17:30 różaniec z wypominkami; o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.

W środę (5 lutego) o godz. 17:30 stała nowenna do Wspomożycielki.

  1. W czwartek (6 lutego)I Czwartek miesiąca. O godz. 17:30 Godzina Święta z modlitwą o powołania; o godz. 18:00 Msza św. o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Zapraszamy zwłaszcza ministrantów i ich rodziców. Po Mszy św. różaniec za powołanych.

Z racji I Czwartku od godz. 22:00 do północy adoracja animowana przez wspólnotę „Wojowników Maryi”.

W piątek (7 lutego)I Piątek miesiąca. O godz. 8:00 i 17:30 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Od godz. 16:00 spowiedź dla dzieci, o godz. 16:30 Msza św.; o godz. 19:00 Msza św. i spowiedź dla młodzieży      zwłaszcza bierzmowanej, która po Mszy św. ma obowiązkowe spotkanie formacyjne.

  1. Już dzisiaj informujemy, że w piątek (14 lutego) będziemy gościć w naszej parafii Abby Johnson – aktywistkę ruchów „Pro Life” z USA – obrończynię dzieci nienarodzonych. Całość spotkania rozpocznie się o godz. 17:30 różańcem. Szczegóły na plakatach i banerach. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w int. obrony dzieci nienarodzonych.
  2. Nasza parafia organizuje w dniach od 5-9 września pielgrzymkę do Wilna i Rygi. Informacje na plakacie w gablotce. Zapisy i informacje szczegółowe u ks. Proboszcza. Ilość miejsc ograniczona.
  3. W przyszłą niedzielę (9 lutego) w naszej parafii będziemy gościć wystawę o bł. ks. Jerzym Popiełuszce. Będzie można także nabyć książkę i nagrania po każdej Mszy św.

Także w przyszłą niedzielę w parafii Podwyższenia Krzyża św. o godz. 12:30 Msza św. w języku kaszubskim.

  1. Kurs przedmałżeński odbędzie się w naszej parafii przez 2 weekendy (13-14 i 27-28 marca). Informacje szczegółowe i zapisy w kancelarii i na furcie Domu Zakonnego.
  2. Przybyła do nas pielgrzymująca po Europie monstrancja „Królowej Pokoju” z Medjugorie. Monstrancja, która będzie w przyszłości w Kaplicy Wieczystej Adoracji – Światowego Centrum Modlitwy o Pokój, stanowiąc centrum jednego z 12 miejsc na świecie, gdzie wierni proszą o pokój. Od poniedziałku do piątku będzie monstrancja wystawiona w naszej kaplicy adoracji. Zapraszamy do modlitwy, aby Boży pokój zagościł w każdym sercu.

 

Solenizantom i Jubilatom tygodnia

życzymy wiele łask od Boga i opieki Rumskiej Wspomożycielki.

 

W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności:

śp. Krystyna Kłyk – lat 67, zam. ul Objazdowa

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…