V Niedziela Zwykła

V Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś V Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. Taca przeznaczona na ogrzewanie.
  2. W poniedziałek (11 lutego) MB Z LourdesŚwiatowy Dzień Chorego. O godz. 10:00 Msza św. dla chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia. Pomóżmy chorym uczestniczyć w spotkaniu z Chrystusem eucharystycznym. O godz. 16:30 adoracja wynagradzająca NSPJ w kaplicy adoracji.

Tego dnia swoje imieniny obchodzi nasz asystent kl. Grzegorz Bujałkowski. Będziemy modlić się w jego intencji na Mszy św. o godz. 18:00. Ogarnijmy go naszymi modlitwami.

We wtorek (12 lutego) o godz. 17:30 różaniec za zmarłych parafian i członków Żywego Różańca. Od godz. 17:00 porady prawne w salce przy kancelarii, o godz. 19:00 dyżur psychologa.

We środę (13 lutego) o godz. 17:30 stała nowenna do MB Wspomożenia Wiernych. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie.

W sobotę (16 lutego) po Mszy św. o godz. 7:30 różaniec za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

  1. Od poniedziałku (11 lutego) odbywają się w naszej parafii półkolonie dla dzieci. Życzymy dzieciom i wychowawcom wielu wrażeń i dużo dobrej zabawy, a wszystkim rozpoczynającym ferie życzymy wypoczynku i nabrania sił do dalszej pracy i nauki.
  2. Przypominamy, że w dniach od 15-16 marca (piątek-sobota) organizowany jest w naszej parafii kurs przedmałżeński. Zapisy w kancelarii lub na furcie Domu Zakonnego. Ilość miejsc ograniczona.

 

Solenizantom i Jubilatom tygodnia

życzymy wiele łask od Boga i opieki Rumskiej Wspomożycielki.

 

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:

śp. Genowefa Pajączkowska – lat 92, zam. ul. Rodziewiczówny

śp. Edmund Ziemann – lat 77, zam. ul. Torowa

śp. Ewa Czajkowska – lat 50, zam. ul. 3 Maja

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…