VI Niedziela Zwykła

VI Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś VI niedziela zwykła w roku liturgicznym. O godz. 12:00 w dolnym kościele Msza św. dla grupy „Wiara i Światło”. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo uwielbienia. Gościmy rektora i alumnów seminarium misyjnego „Redemptoris Mater” i życzymy im Bożego wsparcia w dalszej pracy ewangelizacyjnej.
  2. W poniedziałek (17 lutego) o godz. 16:30 adoracja wynagradzająca NSPJ.

We wtorek (18 lutego) o godz. 19:00 dyżur psychologa, który dyżuruje w I i III wtorek miesiąca.

W środę (19 lutego) o godz. 17:30 stała nowenna do Wspomożycielki.

  1. W przyszłą niedzielę (23 lutego) przypada 14 rocz. śmierci ks. Stanisława Janika – długoletniego duszpasterza parafii. Za zmarłego kapłana zostanie odprawiona Msza św. o godz. 6:30. Wspomnijmy o nim w modlitwach.
  2. Przypominamy, że trwa cykl katechez pt. „Bóg Cię kocha” prowadzone przez wspólnoty neokatechumenalne. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić swoje życie wiary. Katechezy w niedziele o godz. 19:00 w dolnym kościele; oraz w środy o 18:45.
  3. W sobotę( 7 marca ) w godz. 9.00-12.00, szkoły salezjańskie organizują Dzień Otwartych Drzwi. W nowym roku szkolnym planowany jest nabór do kl. 4 Salezjańskiej Szkoły Podstawowej oraz do kl. 1 Liceum Ogólnokształcącego. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Bliższe informacje znajdują się na plakatach.
  4. Tradycyjnie już na Niedzielę Miłosierdzia Bożego parafia organizuje pielgrzymkę do Łagiewnik, Częstochowy, Krakowa i Zakopanego w dniach od 16-19 kwietnia. Zapisy i informacje u ks. Jacka.

 

Solenizantom i Jubilatom tygodnia

życzymy wiele łask od Boga i opieki Rumskiej Wspomożycielki.

 

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:

śp. Edmund Mądrzejewski – lat 73, zam. w Gdyni

śp. Kazimierz Karasz – lat 63, zam. ul. Żwirki i Wigury

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…