VII Niedziela Zwykła

VII Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś VII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.
  2. W poniedziałek (21 lutego) o godz. 16:30 stała adoracja wynagradzająca NSPJ.

W środę (23 lutego) o godz. 17:30 stała nowenna do Wspomożycielki.

W czwartek (24 lutego) – wspomnienie MB Wspomożenia Wiernych. O godz. 17:30 Hołd Wspomożycielce; po Mszy św. wieczornej Apel Maryjny, który poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym.

  1. W środę (23 lutego) przypada 16 rocznica śmierci ks. Stanisława Janika, który pracował w naszej parafii. Za zmarłego kapłana zostanie odprawiona Msza św. o godz. 6:00. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  2. Zachęcamy do przeznaczenia 1 % podatku dochodowego na nasze Oratorium.

Cel szczegółowy P25. Szczegóły na plakatach na tablicach ogłoszeń oraz na ulotkach z tyłu Kościoła. Już teraz dziękujemy za każdą ofiarę, które przeznaczymy na dalsze prace w naszym Oratorium.

  1. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę związaną z beatyfikacją Pauliny Jaricot. Zapisy na furcie Domu Zakonnego. Dalsze szczegóły na ulotkach z tyłu kościoła.
  2. Już teraz informujemy, że w nocy z 5 na 6 marca, od godz. 21:00 odbędzie się w naszym Sanktuarium nabożeństwo “Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski”. W jego trakcie modlić się będziemy za wolność i pokój w naszej Ojczyźnie. O północy będzie sprawowana Eucharystia. Zapraszamy serdecznie. Informacje także na plakatach.

 

Solenizantom i Jubilatom tygodnia

życzymy wiele łask od Boga i opieki Rumskiej Wspomożycielki.

 

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:

śp. Marta Jaworska – lat 94, zam. ul. Ks. Gierosa

śp. Urszula Kryża – lat 86, zam. ul. Kochanowskiego (pogrzeb w środę o g. 12)

śp. Ewa Kwapińska – lat 67, zam. ul. Dąbrowskiego

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…