Rekolekcje zawierzenia (oddania) Matce Bożej

Rekolekcje zawierzenia (oddania) Matce Bożej

 

 

REKOLEKCJE   ZAWIERZENIA

Pragniemy zaprosić do udziału w 33-rekolekcjach, które rozpoczną się w naszej parafii 28 kwietnia, a zakończą 31 maja br. uroczystym aktem zawierzenia się Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi, a inaczej mówiąc, aktem oddania się w niewolę Najświętszej Maryi Pannie.

Dlaczego warto wziąć w nich udział? Przeczytaj tutaj: https://oddanie33.pl/dlaczego-warto

Podobnie jak motto biskupie i papieskie Jana Pawła II: „Totus Tuus”, tak i sama forma 33-dniowych rekolekcji bierze swój początek z Traktatu o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Rekolekcje będą głównie polegały na codziennej samodzielnej modlitwie i rozważaniach wg. przekazanych uczestnikom rekolekcji materiałów oraz cotygodniowych spotkaniach formacyjnych. Materiały do codziennych rozważań będzie można nabyć w postaci książki (wersja najbardziej rozwinięta), zaś osoby posiadające niewiele czasu na co dzień, będą mogły skorzystać z materiałów udostępnionych na WWW, YouTube, mp3.

Spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych uczestnictwem w rekolekcjach i zawierzeniu odbędzie się niedzielę 18.04 br. po Mszy o godz. 18.