XX Niedziela Zwykła

XX Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj przeżywamy XX Niedzielę zwykłą wciągu roku.  Bardzo serdecznie witamy w naszej wspólnocie  zakonnej i parafii ks. Ryszarda Maślankę, który rozpoczął u nas pracę. Życzymy obfitości łask Bożych i opieki Wspomożycielki Wiernych.
 2. W tym tygodniu patronują nam: św. Pius X (poniedziałek), NMP Królowa (wtorek), św. Bartłomiej Apostoł i NMP Wspomożenie Wiernych (czwartek), NMP Częstochowska i bł. Zefiryn Namuncura (sobota) Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Wspomożycielki Wiernych.
 3. Porządek nabożeństw w tygodniu:
 • poniedziałek – stała adoracja wynagradzająca NSPJ o godz. 16:30.
 • środa – stała nowenna do Wspomożycielki Wiernych o godz. 17:30.
 • czwartek – o godz. 18:00 Msza św. z orszakiem procesyjnym (24 dzień miesiąca), godz. 21:00 Apel Jasnogórski.
 • sobota – Uroczystość NMP Częstochowskiej – Msze św. o godz. 6:00; 7:00; 8:00; 10:00 (dolny kościół); 18:00. O godz. 21:00 Apel Jasnogórski

 

 1. W sobotę 26 sierpnia wyrusza pielgrzymka autokarowa Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Gietrzwałdu. Więcej informacji w zakrystii.
 2. Za tydzień w poniedziałek 28 sierpnia zapraszamy na film pt: „Ulmowie” do Multikina w Rumi na godz. 19:30. Jest to film, który zamówiliśmy dla naszej parafii – zapisy w zakrystii i furcie domu zakonnego. Koszt promocyjny biletu to 14 zł.
 3. W najbliższą niedzielę 27 sierpnia zapraszamy na Festyn na zakończenie lata od godz. 15:00. W programie: dmuchańce, loteria, konkursy…
 4. W dniach 2 i 3 września będziemy pielgrzymowali do Swarzewa. Zapisy na autokary w zakrystii i na furcie domu zakonnego. Szczegóły znajdziemy na stronie internetowej naszej parafii.