XXXI Niedziela zwykła

XXXI Niedziela zwykła

 1. Dziś przypada już XXXI Niedziela zwykła. Przed kościołem młodzież z Oratorium będzie rozprowadzać znicze a dochód chce przeznaczyć na remonty w Oratorium.

 

 1. W tym tygodniu patronują nam: Wszyscy święci (wtorek), Święty Karol Boromeusz (piątek). Solenizantom i Jubilatom tygodnia życzymy wiele łask od Boga i opieki Rumskiej Wspomożycielki Wiernych.

 

 1. Porządek nabożeństw w tygodniu:
 • poniedziałek – nabożeństwo wynagradzające NSPJ o 16:30.
 • wtorek – Wszystkich Świętych – Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę, oprócz Mszy o godz. 12:30, której nie będzie. Na cmentarzu komunalnym – procesja o godz. 13:30, a Msza św. o godz. 14:30; na cmentarzu parafialnym parafii Podwyższenia Krzyża Św. – Msza św. o godz. 12:30.
 • W środę (2 listopada) – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. W naszej parafii Msze św. o godz. 6:00; 7:00; 8:00, 10:00 (dk) i 18:00. Msza św. zbiorowa za zmarłych zostaje przeniesiona na wtorek (9 listopada).
 • W czwartek przypada I Czwartek miesiąca. O godz. 18:00 Msza św. o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Zapraszamy zwłaszcza ministrantów i ich rodziców. Po Mszy św. różaniec za powołanych.

Od godz. 22:00 – 24:00 – Godzina święta – czuwanie animowane przez grupę „Wojowników Maryi”.

 • W piątek (4 listopada)I Piątek miesiąca. O godz. 8:30 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych z sakramentami św. Od godz. 16:00 spowiedź, o godz. 16:30 Msza św. dla dzieci. O godz. 19:00, w dolnym kościele, Msza św. i spowiedź dla młodzieży zwłaszcza przygotowującej się do bierzmowania.
 • W sobotę (5 listopada)I Sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8:00 nabożeństwo różańcowe powiązane z nabożeństwem pierwszo-sobotnim. Po Mszy św. wyruszy Różaniec Rodzin ulicami naszego miasta.

 

 1. Przez cały miesiąc listopad o godz. 17:30 różaniec z wypominkami, w soboty o godz. 8:30.

 

 1. W poniedziałek na godz. 16:00 zapraszamy do Oratorium dzieci i młodzież na ostatnie nabożeństwo różańcowe oraz wręczenie nagród za udział w różańcu. Po nabożeństwie będzie Bal Świętych. Prosimy o przyjście w przebraniu za wybranego świętego lub błogosławionego. Po balu procesja z relikwiami do kościoła i udział we Mszy św. o godz. 18:00.

 

 1. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd so Szczecina na święcenia kapłańskie diakona Krystiana Lipińskiego. Osoby chętne mogą się zapisywać na furcie domu zakonnego.

 

 1. Na furcie i pod chórem można nabyć książki i pomoce do 33 dniowych rekolekcji Oddania się Matce Bożej.

 

 1. W najbliższą niedzielę o godz. 12:30 Msza św. z poświęceniem modlitewników dzieci pierwszokomunijnych, a po Mszy spotkanie dla rodziców.