IV Niedziela Zwykła

IV Niedziela Zwykła

 

  1. Dziś IV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym. O godz. 12:30 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców. Po Mszy św. spotkanie formacyjne. Przed kościołem wolontariusze z Hospicjum św. Wawrzyńca z Gdyni będą rozdawać ulotki z prośbą o przekazanie 1% podatku na działalność tej instytucji. Po Mszy św. wieczornej comiesięczne nabożeństwo uwielbieniowe. Zapraszamy.

W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 Msza św. dla rodzin animowana przez wspólnoty Domowego Kościoła. O godz. 12:00 w dolnym kościele Msza św. dla grupy „Wiara i Światło”. Taca będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.

  1. W przyszłą niedzielę (10 lutego) swoje imieniny obchodzi ks. Jacek Żurawski – długoletni duszpasterz tej parafii. Solenizanta uczcimy na Mszy św. o godz. 11:00. Ogarnijmy go naszymi modlitwami.
  2. W poniedziałek (4 lutego) o godz. 16:30 adoracja wynagradzająca NSPJ w kaplicy adoracji.

We wtorek (5 lutego) o godz. 17:30 różaniec z wypominkami; o godz. 18:00 Msza św. zbiorowa za zmarłych. Od godz. 17:00 porady prawne w salce przy kancelarii, o godz. 19:00 dyżur psychologa.

We środę (6 lutego) o godz. 17:30 stała nowenna do MB Wspomożenia Wiernych.

W piątek (8 lutego) o godz. 17:30 nabożeństwo do św. Józefa.

  1. W czwartek (7 lutego) – I Czwartek miesiąca. O godz. 17:30 Godzina święta, o godz. 18:00 Msza św. o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Zapraszamy zwłaszcza ministrantów i ich rodziców.
  2. W dniach od 6-14 lutego obchodzony jest w Rumi „Tydzień Małżeństw” z ciekawymi wykładami, warsztatami i modlitwą. Informacje szczegółowe na plakatach i w broszurkach z tyłu kościoła.
  3. Zapraszamy mężczyzn w wieku od 18-50 lat na spotkanie „Wojowników Maryi” w Łodzi. Wyjazd i powrót w sobotę (16 lutego). Szczegóły na plakatach. Tytuł spotkania: „Przeżywanie mocy Bożej w sakramentach”. Zapisy u ks. Piotra.
  4. W dniach od 15-16 marca (piątek-sobota) organizowany jest w naszej parafii kurs przedmałżeński. Zapisy w kancelarii lub na furcie Domu Zakonnego. Ilość miejsc ograniczona.

 

Solenizantom i Jubilatom tygodnia

życzymy wiele łask od Boga i opieki Rumskiej Wspomożycielki.

 

W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności:

śp. Florian Zawora – lat 87, zam. ul. Objazdowa

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…