Niedziela św. Rodziny

Niedziela św. Rodziny

 

  1. Dziś Niedziela Świętej RodzinyJezusa, Maryi i Józefa. Ogarnijmy modlitwą nasze rodziny by były silne wiarą i żyły prawdą Bożych przykazań.
  2. W czwartek (31 grudnia) – ostatni dzień roku kalendarzowego i wspomnienie św. Jana Bosko. O godz. 17:30 nabożeństwo przebłagalno-dziękczynne, o godz. 18:00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku.
  3. W piątek (1 stycznia)uroczystość Świętej Bożej RodzicielkiNowy Rok. Rozkład Mszy św. niedzielnych, nie ma tylko Mszy św. o godz. 6:30. O godz. 17:30 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.

W sobotę (2 stycznia) – I Sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8:00 nabożeństwo maryjne pierwszo sobotnie. Także po tej Mszy św. wyruszy „Męski Różaniec” ulicami miasta.

  1. Przypominamy, że od 2 stycznia Msze św. ranne w naszym kościele będą odprawiane o godz. 6:00; 7:00 i 8:00.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy odświętnie udekorowali na te święta nasze sanktuarium, w sposób szczególny dziękujemy Ministrantom Honorowym za wykonanie żłóbka. Mamy nadzieję, że znajdą się ich następcy i ten piękny zwyczaj będzie kontynuowany.

Jako Salezjanie dziękujemy za wszelkie życzenia świąteczne i dowody życzliwości a za dobrodziejów obiecujemy naszą modlitwę.

  1. W poniedziałek (28 grudnia) rozpoczynamy nabożeństwa kolędowe, które będą się odbywać od poniedziałku do piątku o godz. 19:00; w soboty o godz. 16:00.

 

Rozkład spotkań w kościele w najbliższych dniach (jest także w Auxilim i na naszych stronach internetowych):

28 grudnia (poniedziałek) – ul. Chrobrego, Roszczynialskiego, Sienkiewicza, Stolarska, Żeromskiego, Żwirki i Wigury

29 grudnia (wtorek) – ul. Dąbrowskiego 1, 3; Krótka, Krzywa, Matejki, Poprzeczna, Równa, Starowiejska, Ślusarska, Wąska

30 grudnia (środa) – ul. Dąbrowskiego 5,7,8,9,10,12,14,16,18 i wolnostojące; Grunwaldzka, Hodowlana, Piaskowa, Przemysłowa

02 stycznia 2021 (sobota) – ul. Derdowskiego, Hallera, Maczka, Mickiewicza, Pułaskiego, Rodziewiczówny, Torowa (wolnostojące), Wejhera

04 stycznia (poniedziałek) – ul. Abrahama (wolnostojące), Kochanowskiego, Torowa 1, 3

05 stycznia (wtorek) – ul. Abrahama 7, Morska, Paderewskiego, Marynarska, Świętojańska

07 stycznia (czwartek) – ul. Piłsudskiego (cała), Gdyńska (cała), Pucka (cała)

 

W soboty (2.01, 9.01, 16.01 ) o godz. 18:00 Msza św. w int. tych parafian, którzy w ciągu tygodnia zostali objęci spotkaniami kolędowymi. Zapraszamy.

 

Solenizantom i Jubilatom tygodnia

życzymy wiele łask od Boga i opieki Rumskiej Wspomożycielki.