XIII Niedziela zwykła

XIII Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy  XIII Niedzielę zwykłą wciągu roku.

 

  1. W tym tygodniu patronują nam: św. Tomasz Apostoł (środa), bł. Maria Teresa Ledóchowska (sobota). Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wielu łask Bożych i opieki Wspomożycielki Wiernych, a wszystkim wypoczywającym, gościom i turystom życzymy Bożych           i  bezpiecznych wakacji oraz słonecznej pogody.  

 

  1. Porządek nabożeństw w tygodniu: 
  • poniedziałek – stała adoracja wynagradzająca NSPJ o godz. 16:30
  • środa – stała nowenna do Wspomożycielki Wiernych o godz. 17:30
  • czwartek – I czwartek miesiąca. Godzina święta o 17:30. Czuwanie prowadzone przez Wojowników Maryi w godz. 22 – 24. 
  • piątek – I piątek miesiąca. O godz. 8:30 i 17:30 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Spowiedź na każdej Mszy św.
  • sobota – I sobota miesiąca, nabożenstwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 8.30.                   Po Mszy wyruszy również Różaniec Rodzin ulicami naszego miasta. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W środę (3 lipca) o godz. 19:00 pierwszy koncert z cyklu Letnie Koncerty Organowe. Szczegóły znajdziemy na plakatach. Zapraszamy w każdą środę na godz. 19.00, aby posłuchać muzyki          i ubogacić się duchowo. Wstęp na koncert jest wolny.

 

  1. We czwartek (4 lipca) przypada 29 rocz. śmierci koadiutora – brata zakonnego Antoniego Pytla. Za zmarłego salezjanina zostanie odprawiona Msza św. o godz. 6:00. Pamiętajmy o nim                        w naszych modlitwach.

 

Pamiętajmy, że podczas Mszy św. obowiązuje właściwy strój, przez który wyrażamy szacunek do miejsca świętego. Dziękujemy tym, którzy zawsze o tym pamiętają i zachęcamy tych, którzy pomimo informacji przy wejściu do kościoła o tym zapominają.