XIII Niedziela zwykła

XIII Niedziela zwykła

  1. Dziś XIII niedziela zwykła w roku liturgicznym. O godz. 17:30 nabożeństwo czerwcowe. O godz. 18:00 Msza św. pożegnalna ks. Piotra Pączkowskiego, który niebawem przejmie obowiązki przełożonego i proboszcza w Bydgoszczy. Ks. Piotrowi dziękujemy za wszelkie dobro, które dla nas uczynił i życzymy opieki Matki Bożej i błogosławieństwa Bożego w nowej posłudze.
  2. Od jutra zaczyna obowiązywać wakacyjny rozkład Mszy św. niedzielnych i godziny otwarcia kancelarii.
  3. Od poniedziałku do czwartku nabożeństwa czerwcowe o godz. 17:30

W poniedziałek (27 czerwca) swoje imieniny obchodzi nasz kościelny brat Władysław Rogowski. Solenizanta uczcimy na Mszy św. o godz. 18:00.

We wtorek (28 czerwca) – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.

W środę (29 czerwca) – uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. z kazaniami o godz. 6:00, 7:00, 8:00, 10:00 (dk), 18:00. Tego dnia taca przeznaczona jest na Stolicę Apostolską.

W piątek (1 lipca) – I Piątek miesiąca. O godz. 8:30 i 17:30 nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Spowiedź na każdej Mszy św.

W sobotę (2 lipca) – I Sobota miesiąca. O godz. 8:30 nabożeństwo maryjne pierwszo-sobotnie. Po Mszy św. o godz. 8:00 wyruszy „Męski Różaniec” ulicami miasta, na który organizatorzy w czasie wakacji zapraszają całe rodziny.

  1. Rozpoczęły się wakacje dzieci i młodzieży. Niech odpoczynek pomoże odnowić siły fizyczne i duchowe. Nie zapominajmy o tym, aby nie zabrakło spotkania z Bogiem.

Solenizantom i Jubilatom tygodnia

życzymy wiele łask od Boga i opieki Rumskiej Wspomożycielki.

W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:

Śp. Magdalena Jędrzejewska, l. 82 z Gdyni

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..